вул. Женевська, буд. 6б м. Кривий Ріг

cpmd03@gmail.com

(0564)948091

Загальна інформація

Загальна інформація

ІСТОРІЯ ПІДПРИЄМСТВА

КУ «Центр первинної медико–санітарної допомоги №3» створений рішенням сесії Криворізької міської ради від 25.08.2011 № 546 «Про створення комунальних установ «Центрів первинної медико-санітарної допомоги» в процесі проведення реформування системи охорони здоров’я на базі комунальних закладів «Міська лікарня №9», «Міська лікарня №6», «Міська дитяча поліклініка №3».

Рішенням Криворізької міської ради №2459 від 28.02.2018 року наш заклад було реорганізовано 18.05.2018р. в комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги №3» КМР.

Реорганізація в комунальне некомерційне підприємство дала можливість активно долучитися до процесу реформування галузі охорони здоровˊя та стати лідерами в проведені реформ. Наш Центр ввійшов в першу хвилю підприємств, які підписали договір з Національною службою здоров’я України.

Загальна інформація

ВІЗІЯ

КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги №3» Криворізької міської ради» – це: пацієнторієнтовний, сучасний, доступний, комфортний, конкурентоспроможний медичний заклад, який має довіру пацієнтів. Є платформою для поширення кращих практик з надання первинних медичних послуг, а також впровадження заходів з профілактики захворювань населення та підтримки громадського здоров’я.

МІСІЯ

Створення максимально ефективного маршруту клієнта протягом всього життя через своєчасну, якісну, кваліфіковану медичну допомогу з використанням найкращого світового досвіду.

Населення міста беззаперечно визнає наш заклад як найбажаніше місце для обслуговування, а наші стратегічні позиції знаходять відображення в покращених показниках здоров’я жителів міста.
Ми якісно обслуговуємо своїх 
пацієнтів незалежно від місця їх проживання завдяки впрвадженню дистанційних технологій.

Маємо довіру пацієнтів завдяки мотивованому колективу, доброзичливому ставленню, якісному наданню послуг та комфортним умовам медичного обслуговування.

За офіційними даними державних органів статистики України, підприємство нагороджено статусом «Вибір Країни» 2019 року.

Серед державних і комунальних підприємств Дніпропетровської області за результатами загальнодержавного економічного ранжування об’єктів господарювання за показником «Коефіцієнт оборотності грошових коштів» у 2019 році наш Центр увійшов у ТОП-5.

Загальна інформація Загальна інформація

ЦІННОСТІ ОРГАНІЗАЦІЇ

 Загальна інформація МИ ПЛЕКАЄМО: Загальна інформація НЕ СПРИЙМАЄМО:
Професіоналізм

Інноваційність

Пацієнто-орієнтованість

Командність

Доброзичливість

Порядність

Повага

Байдужість

Безвідповідальність

Брехливість

Корисливість

Корупція

Саботаж