вул. Женевська, буд. 6б м. Кривий Ріг

cpmd03@gmail.com

(0564)948091

ЯК ШКОЛЯРІВ ПРИВЧИТИ ДО ЗДОРОВОГО ХАРЧУВАННЯ?

Чипси, крекери та цукерки можуть часто входити до раціону підлітків. Дослідження «Соціальна обумовленість та показники здоров’я підлітків та молоді» показало, що 75,2% підлітків вживають солодощі понад 1 раз на тиждень.

ЯК ШКОЛЯРІВ ПРИВЧИТИ ДО ЗДОРОВОГО ХАРЧУВАННЯ? Нездорове харчування має серйозні наслідки для здоров’я, адже призводить до багатьох хвороб. Зростає ризик ендокринних захворювань, розладів травної системи, порушення обміну речовин, спостерігається виразна тенденція до поширення ожиріння, патології системи кровообігу, онкологічних захворювань.

ЯК ШКОЛЯРІВ ПРИВЧИТИ ДО ЗДОРОВОГО ХАРЧУВАННЯ? Заохочуйте підлітків харчуватися збалансовано та корисно. Ось кілька рекомендацій:

ЯК ШКОЛЯРІВ ПРИВЧИТИ ДО ЗДОРОВОГО ХАРЧУВАННЯ? Збагачуйте раціон різноманітними фруктами та овочами.

ЯК ШКОЛЯРІВ ПРИВЧИТИ ДО ЗДОРОВОГО ХАРЧУВАННЯ? Споживайте цільнозернові продукти.

ЯК ШКОЛЯРІВ ПРИВЧИТИ ДО ЗДОРОВОГО ХАРЧУВАННЯ? Обирайте нежирні молочні продукти, вживайте їх 2–3 рази на день.

ЯК ШКОЛЯРІВ ПРИВЧИТИ ДО ЗДОРОВОГО ХАРЧУВАННЯ? Урізноманітнюйте раціон білковою їжею. Готуйте м’ясо (птицю або телятину), а також 2-3 рази на тиждень споживайте рибу.

ЯК ШКОЛЯРІВ ПРИВЧИТИ ДО ЗДОРОВОГО ХАРЧУВАННЯ? Додавайте до меню бобові та горіхи. Це джерела поживних речовин та вітамінів.

Не забувайте про норми солі та цукру.

Сіль :

ЯК ШКОЛЯРІВ ПРИВЧИТИ ДО ЗДОРОВОГО ХАРЧУВАННЯ? для дітей не більше ніж 2 г на добу

ЯК ШКОЛЯРІВ ПРИВЧИТИ ДО ЗДОРОВОГО ХАРЧУВАННЯ? для підлітків менш як 5 г на добу

Цукор:

ЯК ШКОЛЯРІВ ПРИВЧИТИ ДО ЗДОРОВОГО ХАРЧУВАННЯ? не більше ніж 25 на добу, враховуючи додані цукри

ЯК ШКОЛЯРІВ ПРИВЧИТИ ДО ЗДОРОВОГО ХАРЧУВАННЯ? Стежте за водним балансом школяра: дитина має отримувати достатньо рідини й пити не за графіком, а орієнтуючись на відчуття спраги.